Китай заборонив зіркам показувати розкіш у соцмережах

UaInfo

Фань Бінбін, китайська акторка

Китайська влада заборонила місцевим знаменитостям "хвалитися багатством" або "екстравагантними задоволеннями" в соціальних мережах.

Згідно із заявою китайського агентства з регулювання інтернету, акаунти знаменитостей і фан-клубів повинні "дотримуватися громадського порядку і добрих звичаїв, правильної орієнтації громадської думки та цінностей, просувати основні соціалістичні цінності й підтримувати здоровий спосіб життя і смак", пише Business Insider, інформує UAINFO.orgз посиланням на УНІАН.

Офіційні особи виступають проти скандалів зі знаменитостями та фанатами в мережі, що, за їхніми словами, викликають соціальні заворушення.

Зіркам також заборонили поширювати чутки, публікувати неправдиву або приватну інформацію, провокувати фанатів "словесними нападками один на одного" і спонукати брати участь в "незаконному зборі коштів або нераціональних інвестиціях".

Читайте також: Вийшла на зв'язок: зникла китаянка Пен Шуай розповіла, що з нею сталося

Також влада заборонила проводити прямі трансляції 88 людям, зокрема, китайсько-канадському реперу Крісу Ву, якого нещодавно звинуватили в сексуальному насильстві.

Доступ до глобальних платформ, таких як Twitter, Facebook і YouTube, в Китаї заблоковано, тому жителі використовують внутрішні сайти, що піддаються цензурі, такі як Weibo, Renren і Youku.

Читайте також: Популярний у ТікТок челендж на основі серіалу "Гра в кальмара" небезпечний для дітей – лікарі зробили попередження

Щоб забезпечити дотримання нових правил, китайські соціальні мережі тепер зобов'язані повідомляти владі про "можливі незаконні та злочинні дії зірок і групові конфлікти за участю фанатів", одночасно модеруючи контент, який може викликати соціальні заворушення.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitterі YouTube