Скільки заробляють у мережі Гвоздьова, Melovin, Трінчер та інші українські знаменитості

TRserial.net.ua

Українське видання “Телеграф” вивчило розцінки українських знаменитостей на рекламні публікації у своїх блогах в Instagram. Відповідний матеріал опубліковано 24 листопада на сайті видання.

Рекламні пости у мікроблозі української співачки Злати Огнєвіч (394 тис. фоловерів) обходяться замовникам у 27 тис. грн, а рекламна інтеграція в Instagram Stories співачки коштує 16 тис. грн. За 32 тис. грн рекламодавець може купити одразу обидві публікації.

“Найчастіше співачка рекламує послуги та товари у сфері краси, продукти харчування. Рекламні пости та історії у блозі співачки з’являються не щодня, але можна підрахувати, що тижневий заробіток співачки в Instagram становить не менше 100 тис. грн на тиждень”, – ідеться у публікації.

Реклама у мікроблозі української співачки та актриси Анни Трінчер (1,8 млн фоловерів) коштує від 25 до 48 тис. грн.

“Зазвичай у співачки рекламні інтеграції у Stories з’являються практично щодня. Таким чином, дохід на тиждень стартує від 175 тис. грн”, – порахували автори статті.

Переможниця шоу “Танці із зірками” на “1+1”, хореографка Ілона Гвоздьова (318 тис. підписників) бере за рекламу в мережі від 16 до 27 тис. грн.

“Артистка рекламує продукти харчування, розважальні послуги та товари для дітей. У тиждень артистка заробляє від 60 тис. грн”, – зазначають у статті.

Українська співачка MamaRika (447 тис. фоловерів) погоджується на рекламні інтеграції не менш ніж за 15 тис. грн. Водночас реклама з відео коштуватиме клієнтам співачки 28 тис. грн.

“За тиждень у співачки в середньому у блозі з’являється один пост і кілька рекламних Stories, а отже, її прибуток від реклами на тиждень може становити до 100 тис. грн”, – пишуть автори матеріалу.

Український співак Melovin у жовтні 2021 року у передачі “Зірковий шлях” на каналі “Україна” говорив, що погоджується на публікації. реклами у своєму мікроблозі не менш як за $20 тис. (538 тис. грн).

“Якщо ви бачите мій Instagram, там немає жодної реклами. Вона буває рідко, бо маю дуже велику ціну за рекламу. І вона велика, тому що я – це я і до того ж я не люблю рекламу. Просто підіймаю цінник, щоб рекламодавці не погодилися”, – пояснив свою позицію артист.