Лілія Сандулесу розповіла, чому розпався її шлюб з Іво Бобулом

ВОНА

Народна артистка України та колишня дружина Іво Бобула, Лілія Сандулесу, вирішила розповісти, чому розпався її шлюб з артистом. Подробицями жінка поділилась в інтерв’ю програми “Життя відомих людей”.

Також артистка пригадала, як познайомилась з колишнім чоловіком. За її словами, одного разу жінку запросили до Чернівецької філармонії. Саме там артистку познайомили з Іво Бобулом.

Лілія Сандулесу зізналась, що спочатку їх об’єднувала лише музика. Проте, згодом жінка почала ловити на собі погляди не просто колеги. Також, за словами артистки, колись їхній дует був найпопулярнішим в Україні.

Пару запрошували з гастролями до різних куточків світу. У 1993 році закохані, навіть, полетіли до США. Там вони жили й працювали аж два роки. Через деякий час у їхніх стосунках настала неабияка криза.

Закохані почали часто сваритись. Лілії Сандулесу не подобалось таке подружнє життя, тому вона подала на розлучення. Попри розрив стосунків жінка була готова і надалі співпрацювати з артистом. Проте, чоловік відмовився.

Про особисте життя після розлучення Лілія Сандулесу не розповідає. На думку жінки, не завжди потрібно розголошувати всі подробиці свого життєвого шляху. Читайте також: Дзідзьо вперше розповів, чи зраджував ексдружині з Олею Цибульською