Григорій Решетник розкрив подробиці про нового Холостяка

MEDIA НОВИНИ

Ведучий телепроекту Григорій Решетник розповів, яким буде новий холостяк Алекс Топольський

Холостяк-12 покажуть глядачам навесні 2022 року на каналі СТБ. Головним холостяком країни буде 32-річний Алекс Топольський, який народився та виріс у Львові. Зараз Алекс займається бізнесом, пов’язаним із нерухомістю та живе в Маямі.

В інтерв’ю Решетник розповів, що Алекс – яскравий і красивий молодий чоловік, талановитий, з чоловічою харизмою та сильною чарівністю. «Алекс – різний, але вміє контролювати свої емоції. Дуже цікавий, з почуттям гумору, але водночас по-чоловічому стримана людина, яка слів на вітер не кидає і все робить усвідомлено, відповідає за свої слова та вчинки. Він емоційний і відкритий до пригод, любові», — поділився Решетник.

Також ведучий додав, що головний герой не читає повідомлення, оскільки повністю зайнятий проектом та будує стосунки там, а не в Інстаграмі.

На запитання журналістів, чи не буде Алекс нудним філософом на проекті, Григорій запевнив, що чоловік точно не буде нудним, адже дівчата не дадуть йому часу філософствувати, бо в коханні філософія не працює. “Так, зараз Алекс швидше більше загадка, ніж емоційна відкритість, але в ефірі він розкриє всі свої грані і ви побачите справжнього, класного, цікавого молодика”, – додав ведучий. Нагадаємо, що зйомки проекту стартували 26 жовтня. «У передчутті побачення з однією з дівчат. Це один із моїх улюблених і хвилюючих моментів. Мене завжди по-дитячому заводять такі моменти та надають енергії, адже це ціла пригода! Як ми дивимося один на одного, що говоримо, торкаємося, інтригуємо, дізнаємося, ділимося потаємним, паримо в хмарах невідомого. Це завжди загадково та надзвичайно. Але! Щоб реально повністю поринути в цю мить я відпускаю всі свої думки про роботу, минуле і майбутнє, в моїй голові немає негативу, стресу, переживань та решти нісенітниць. Я зараз із нею і лише тоді наші душі співають пісні Боба Марлі під гавайські ноти укулеле» — коментує Топольський своє фото в Інстаграм. Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Alexander Topolsky (@alexander_topolsky)