6 наймодніших фарбувань волосся на зиму-весну 2022

MEDIA НОВИНИ

Настання холодів – не привід відкладати б’юті-експерименти до наступного літа. Розберемося, які відтінки та техніки фарбування актуальні у сезоні осінь-зима 2021 року.

Персиковий блонд Ніжний персиковий блонд плавно перекочував із літніх трендів осіннім. Цей відтінок має дивовижну особливість: він освіжає і візуально стирає пару років. Те, що потрібно вогкою осінню і холодною зимою.

А ще персиковий відтінок підходить для створення плавних переходів кольору при фарбуванні за технікою омбре та балаяж. Він добре поєднується практично з усією палітрою блонду.

Світлі та яскраві пасма біля обличчя Виділені іншим відтінком пасма біля обличчя привертають увагу до очей та губ, а ще вигідно підкреслюють вилиці. Ця техніка має безліч варіацій.

Щоб зробити ставку на повну натуральність, пасма обличчя висвітлюють. Колірне обрамлення в цьому випадку відрізняється всього на 1-2 тони від решти волосся. Сміливі дівчата вибирають куди соковитіші відтінки — рожеві, червоні, м’ятні або фіолетові.

Теплі шоколадні відтінки Чим прохолодніша погода, тим тепліший колір волосся. М’який середньо-коричневий відтінок локонів відливає гарним глянцем, що візуально робить їх набагато густішим.

Шоколадна палітра підходить як для однотонного, так і для кольорового фарбування. Коричневий відтінок можна розбавити мідними, золотистими або карамельними відблисками для більшої глибини кольору.

Медовий блонд Попелясті та платинові відтінки вже здали свої позиції. Їхнє місце з гідністю зайняв золотистий блонд — м’який, але водночас яскравий. Відмінний варіант для фарбування при натуральному середньо-русявому відтінку волосся.

Медовий блонд може стати основою для подальшого колорування. Золотистий відтінок чудово поєднується з іншими кольорами: світло-карамельним, пшеничним, пісковим.

Цегляно-червоний відтінок Насичено-червоні кольори для фарбування волосся вже який сезон поспіль не втрачають своєї популярності. Але цієї осені як ніколи актуальний саме цегляно-червоний відтінок. Головна особливість кольору – це величезна різноманітність його півтонів.

Тим, хто не боїться йти на експерименти, можна доповнити фарбування мідними або каштановими пасмами тоді стрижка заграє зовсім іншими фарбами.

Яскраві графічні кінці Омбре з плавним переходом відтінку по всій довжині волосся ще не скоро вийде зі списку популярних трендів у фарбуванні. Але цієї осені в особливій пошані сміливі експерименти, наприклад, затемнення кінчиків пасм по прямій лінії.

Чіткий перехід кольору хороший тим, що кінчики волосся (коли яскраве фарбування набридне) можна запросто зістригти. Залишилося тільки вибрати відповідний відтінок – тут немає жодних обмежень: рожевий, чорний, блакитний та ін.

Золотисто-мідний відтінок Коли справа стосується фарбування волосся, руді відтінки завжди у тренді. Цієї осені стилісти роблять ставку на повну природність. Мідь з переливами червоного і жовтого в минулому – зараз актуальна прохолодніша палітра.

Мідний колір при фарбуванні можна поєднати з іншими відтінками, зробивши плавні переходи відблисків за технікою омбре або балаяж. Ще один варіант – виділити блондом пасма біля обличчя.