Ірина Горова вперше розповіла про свої нові романтичні стосунки

ТВ-Гид

Екс-дружина Потапа приховала ім'я обранця, але поділилася, що у цих відносинах вона щаслива.

Продюсерка та співзасновниця MOZGI Group Ірина Горова вперше заговорила про нові стосунки після розлучення з Потапом. Про нового коханого бізнеследі розповіла в інтерв'ю Маші Єфросиніної.

Колишня дружина Потапа рідко говорить про особисте життя та романтичні стосунки, але цього разу вона вирішила зробити виняток. Так, Горова зізналася, що зараз полягає у відносинах і вперше за довгі роки почувається щасливою.

Продюсер не зізналася, ким є її коханий, але наголосила, що статус незаміжньої її повністю влаштовує. Горова розповіла, що тільки недавно почала приділяти увагу собі, стала самодостатньою та щасливою людиною.

"Я в таких відносинах, які в тому ідеальному стані, про який можна тільки мріяти. Це коли за рік ти жодного разу не занервувала. Ось загалом! Форму не викладатимемо, але це прямо та форма, яка, мені здається, не може бути у 20 років, не може бути в 30. Це якісь зрілі стосунки, коли ти не нервуєш. Не знаю, може, це у мене такий досвід був, що я весь час нервувала", — зізналася Ірина Горова.

Читайте також: Колишня Потапа Ірина Горова показалась у купальнику на відпочинку

Зазначимо, що весілля Потапа та Насті Каменських Горова відвідала разом із бізнесменом та адвокатом, співвласником юридичної компанії Євгеном Артюховим. Тоді кохані не приховували стосунки та відкрито цілувалися перед камерами. Проте зараз невідомо, хто саме зміг підкорити серце Ірини Горової.

Джерело: tochka.net

Фото: instagram Ірини Горової