Зірка "Ганнібала" приєдналася до відродженого "Закону та порядку"

ТВ-Гид

Зірка серіалу "Ганнібал" Х'ю Денсі отримав роль у 21-му сезоні відродженого каналом NBC драматичного серіалу "Закон та порядок". Актор зіграє помічника окружного прокурора. Також стало відомо, що колишній учасник оригінального шоу, створеного Діком Вульфом, Ентоні Андерсон повернеться у новому сезоні у ролі детектива Кевіна Бернарда.

Андерсон став першим актором з основного складу шоу, який приєднався до відродженого поліцейського процедуралу, в якому, як очікується, візьмуть участь інші колишні зірки оригінальної драми. Джерела видання The Hollywood Reporter зазначають, що Андерсон підписав із NBC контракт на рік. На момент написання нотатки неясно, хто ще з титульних акторів повернеться в образі своїх персонажів. У "Законі та порядку", що транслювався з 1990 по 2010 рік, брали участь такі відомі актори, як Стівен Хілл, Джеррі Орбак, С. Епата Меркерсон, Сем Уотерстон та Джессі Л. Мартін.

Участь Андерсона в серіалі була регулярною, і він виконував роль детектива Кевіна Бернарда у трьох останніх сезонах шоу. Що стосується Денсі, то роль у серіалі поверне його на NBC, де він грав одну з провідних ролей у психологічному трилері "Ганнібал".

Читайте також: "Гру в кальмара" на Netflix "посунули" в рейтингу: який серіал у лідерах за переглядами

Крім Андерсона та Денсі на одну з ролей у новому сезоні затверджено Джеффрі Донован. Передбачається, що прем'єра серіалу відбудеться 24 лютого 2022 року.

Джерело: multikino.com.ua

Фото: kinofilms.ua