"Океан Ельзи" вирушає у світовий тур з новим альбомом: коли Вакарчук дасть концерт у Києві

UaInfo

Гурт повертається після 4-річної перерви стадіонних турів.

Легендарний український гурт "Океан Ельзи", якому нещодавно виповнилося 27 років, вирушає у світовий тур з новим альбомом. Вакарчук разом з музикантами колективу дасть концерт і в Києві.

Про те, у яких ще містах та країнах "Океан Ельзи" виступить у рамках нового туру, гурт обіцяє розповісти трохи згодом, пише Поліна Кузенко для "Уніан", інформує UAINFO.org.

Відомо, що протягом цього року музиканти працюють над новим дев'ятим альбомом. Планується, що його прем'єра відбудеться вже навесні у 2022 році. Назву альбому гурт тримає у секреті. Світовий тур триватиме два роки, музиканти будуть виступати на декількох континентах.

Коли "Океан Ельзи" виступить у Києві

Фанати гурту зможуть першими почути нові пісні колективу у Києві. Концерт відбудеться на НСК "Олімпійський" 25 червня 2022 року. Про виступ стало відомо тільки сьогодні, проте фанати встигли розкупити майже половину квитків.

Читайте також: TAYANNA показала пікантне фото з відпустки

Скільки коштують квитки на концерт "Океану Ельзи" у Києві

В залежності від розташування та типу зони, квитки коштують від 350 до 4 тисяч 500 гривень. Біля сцени традиційно буде фан-зона. Найдешевші місця розташовані у бокових секторах.

Читайте також: 63-річна Мадонна знялася оголеною. ФОТО

Очікується, що на концерті у Києві разом з "Океаном Ельзи" будуть виступати відомі артисти, з якими гурт робив спільні пісні.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitterі YouTube