Аліна Гросу вперше розповіла, як познайомила свого бойфренда з батьками

TRserial.net.ua

Українська співачка Аліна Гросу активно розповідає про свої стосунки з актором Романом Полянським. Зірки вже не приховують відносини, тому відверто про них говорять.

У коментарі для ТСН Аліна поділилась історією знайомства свого обранця з батьками. Вона розповіла, що вони були знайомі задовго до початку їхніх відносин. Одного разу Гросу з батьками була на кінофестивалі і там зустрілась з Полянським і познайомила їх між собою.

“Одного разу ми випадково зустрілися на одному кінофестивалі. Я така: “О! Рома! Батьки – це Рома”. Я кажу, що це мій друг, він знімався у мене в кліпах, він – актор”, – пригадала вона.

Від моменту знайомства до початку відносин пари минуло півтори року та зірка вже познайомила батьків та Романа у статусі свого обранця.

“І я запитала: “Пам’ятаєте ось цього Рому? Так от, у нас тепер стосунки”, -зізналась зірка.

Батьки артистки добре відреагували та їхні стосунки та не зважають на різницю у віці в пари.

“По-перше, різницю в віці не сильно видно. По-друге, 12 років – це суттєва різниця, але це ж не 20 років. Поки ця різниця не сильно велика, тоді це абсолютно нормально. Якщо ж різниця була б більшою, тоді це вже можна було обговорити. Але коханню кожен вік підвладний”, – зізналась Аліна.