"Уяви, що терпіла я ці 15 років?" Камінська відповіла на звинувачення Віки в рукоприкладстві

Новини.LIVE

Слава Камінська відреагувала на численні звинувачення своєї ексколеги в "НеАнгелах" Віки. Зокрема, співачка прокоментувала заяву Сміюхи з приводу рукоприкладства.

Про це Слава висловилася в інтерв'ю Славі Дьоміну.

Читайте також:

"Постійні докори, підколи": стали відомі нові подробиці скандалу ексучасниць "НеАнгели"

Камінська відповіла на звинувачення Віки в рукоприкладстві

Так, за словами Камінської, останні 10 років в гурті вони працювали без контракту, тому якщо Сміюху щось не влаштовувало, вона могла покинути гурт:

"Хто тримав за руку, хто змушував? А якби я не почала займатися сольною кар'єрою, вона так само продовжувала б терпіти?"

А ось на звинувачення Віки в тому, що Слава вирвала їй волосся, коли та запізнилася, артистка відповіла:

"Не хочу цю ситуацію згадувати. Людина ходила до мене в будинок, спілкувалася з дітьми. Не соромно? Сподіваюся, колись Віці стане соромно".

View this post on Instagram

A post shared by SLAVA KAMINSKA (@babaslavka)

Крім того, за словами Камінської, вона не розуміє заяв Сміюхи та її сестри, адже раніше у них були хороші стосунки:

"Ми настільки відмінно спілкувалися з сестрою Віки, що я зараз, дивлячись на цю ситуацію, взагалі не розумію. Таке відчуття, що їх хтось вкусив. "15 років терпіла..." Ну, що за маячня сивої кобили. Ну, не терпи! Ти ж доросла людина! А уяви, що терпіла я ці 15 років? Постійні запізнення. Постійні! Ми виходимо на сцену, грає музика, Віка розвертається та йде надягати браслети, а я стою, як дурепа. Вона теж досить різко любить висловлюватися", - заявила Камінська.

Інші новини про Славу Камінську

Слава Камінська – не з тих, хто часто змінює свій образ. Шанувальники давно звикли бачити співачку з довгим рудим волоссям. Тому новий імідж став справжньою несподіванкою для багатьох.

Слава Камінська відверто розповіла про стосунки зі своїм колишнім чоловіком, пластичним хірургом Едгаром Камінським. Зокрема, співачка зізналася, що досі кохає ексчоловіка.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.