В мережі показали, як виглядає єдина донька Віктора Павліка

ВОНА

Відомий український артист Віктор Павлік є багатодітним батьком. Чоловік має троє синів та доньку. Світлини зі старшими дітьми виконавець майже не публікує. Проте, не так давно стало відомо, як виглядає його донька.

10 січня жінка святкує день народження. Доньці Віктора Павліка виповнюється 35 років. Старший син артиста Олександр вирішив публічно привітати свою сестру.

В соцмережі Instagram він опублікував світлину Христини. У дописі чоловік привітав її з днем народження, побажавши здійснення усіх мрій. Відомо, що доньку Віктору Павліку народила його друга дружина Світлана.

Коли дівчинці було 7 років, подружжя розлучилось. Артист дуже рідко спілкувався з Христиною. Раніше він постійно виступав на концертах, тому майже не бачився з сім’єю.

Чи спілкується Віктор Палік зі своєю 35-річною донькою – невідомо. У 2013 році Христина вперше стала мамою. Наразі в неї чудова сім’я, якою жінка неабияк пишається. Також відомо, що донька Віктора Павліка не пов’язала своє життя з музикою.

Фоловери відразу засипали жінку компліментами. За їхніми словами, у Віктора Павліка дуже красива донечка. Юзери долучились до щирих привітань та побажали доньці артиста успіхів в особистому житті. Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Pavlik Sasha (@alex_pavlik15) Читайте також: Assol вразила світлиною з напрочуд молодою мамою та сестрою-красунею