Дефекти мовлення у зірок: знаменитості, що перемогли заїкуватість

Joy-pup

Заїкуватість вважається серйозним дефектом мовлення, від якого страждає багато дітей. Вони переконані, що заїкам можливість досягти успіху в шоу-бізнесі практично дорінює нулю. Але дефекти мовлення можна успішно усувати, а іноді навіть перетворювати на перевагу. Ми у Joy-pup розповімо, хто зі знаменитостей зробив це.

Мерилін Монро

Мерилін Монро, яка досі зачаровує своєю красою та чарівністю, теж заїкалася. Вона боролася з дефектом за допомогою інтенсивних мовних вправ. Як бачимо, заняття були успішними.

Брюс Вілліс

Коли у тебе дефект мовлення, виступати на публіці неприємно. Але тільки не “міцному горішку”. Мало хто може зізнатися, що колись заїкався до такого феноменального актора, котрий ще й заробляє на життя своїм голосом. Але саме часті виступи і театр допомогли йому подолати заїкуватість і страх публіки, під час яких часто виявлявся дефект мовлення.

Ніколь Кідман

У дитинстві у неї була погана вимова і вона зізнавалася, що тривалий час комплексувала через заїкуватість. Гірше того, коли їй вдавалося контролювати заїкуватість, вона знову заїкалася зі страху, що не зможе зробити це на публіці. Актриса багато років боролася із цим, але у результаті перемогла.

Семюел Л. Джексон

Зірка «Кримінального чтива» та інших чудових фільмів позбавилася заїкання нетрадиційним способом. Він повторював у своїх висловлюваннях вульгарні висловлювання, долаючи заїкуватість. А потім згодом позбувся цього дефекту.

Ед Ширан

Нинішня поп-зірка не перший рік бореться із заїканням і зізнається, що навіть сьогодні, за умов стресу, не все буває добре. Але у його нинішніх хітах ніяких недоліків немає.

Кайлі Міноуг

Австралійсько-британська співачка дуже заїкалася, коли їй доводилося говорити. Але цікаво, що вона видавала ідеальні тони під час співу та заїкання раптово зникло. Ось чому вона співала більше, ніж говорила, і тепер співає на світових сценах.

Елвіс Преслі

Звучить справді парадоксально, але вічний король рок-н-ролу теж заїкався. Мало хто тоді сказав би, що хлопчик, що кричить та заїкається, стане світовою зіркою. Однак в якості логопедичних занять йому прописали спів, і терапія йому дуже сподобалася.

Чарлі Шин

Зірка серіалу «Два з половиною людини» почала заїкатися в дитинстві після сильного переляку. Він заїкався протягом багатьох років, поки пізніше його дефект не був усунений. Нині його заїкуватість проявляється лише у критичних ситуаціях.