Суспільне отримало 284 заявки на Нацвідбір Євробачення-2022

UA: Cуспільне мовлення

Суспільний мовник отримав 284 заявки від охочих представляти Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2022".

Про це повідомляє Суспільне.

Суспільний мовник визначить виконавців, які увійдуть до шортлиста, та оприлюднить список фіналістів на сайтах мовника не пізніше 24 січня 2022 року. В лютому відбудеться сам фінал, під час якого у прямому ефірі на телеканалах Суспільного визначать переможця голосуванням журі та глядачів.

Вимоги до конкурсної пісні

Пісня має бути "оригінальною, створеною без використання інших творів, яка не виходила в реліз та/або не виконувалася публічно до 1 вересня 2021 року".

Хронометраж пісні становить не більше трьох хвилин. Пісня може бути виконана будь-якою мовою. Виключні майнові права на пісню у повному обсязі мають належати учаснику з правом передавати їх Суспільному та Європейській мовній спілці в обсязі, визначеному угодами з учасником та правилами міжнародного конкурсу.

Суспільне, як мовник-учасник Євробачення в Україні, забезпечить сценічні постановки для фіналістів Нацвідбору та повезе переможця відбору у травні 2022 на конкурс до Турину (Італія).

Що відомо Суспільний мовник з 14 грудня розпочав приймати заявки для участі у Нацвідборі представника України на Євробаченні-2022. Євробачення-2022 прийматиме місто Турин (Італія). Фінал конкурсу відбудеться в арені PalaOlimpico 14 травня. Півфінали — 10 та 12 травня. Про свою участь у "Євробаченні-2022" оголосила 41 країна. Болгарія стала першою країною, яка офіційно представила свою композицію на "Євробачення-2022". Чехія, Албанія, Грузія, Бельгія та Греція визначились з представниками на "Євробачення-2022". Нідерланди на Євробаченні-2022 представлятиме співачка S10. На сцені конкурсу вона співатиме голландською. Читайте також:

Пісня "Шум" гурту Go_A увійшла до трійки найпопулярніших пісень в історії Євробачення

Гурт GO_A нагородили за сценічну постановку на конкурсі Eurovision Awards