Боюся старіти: Могилевська в рушнику заговорила про пластику

Факти ICTV

Співачка Наталія Могилевська поділилася відвертим фото та розповіла про страх старіння.Українська співачка Наталія Могилевська поділилася відвертим фото та розповіла про страх старіння.

На особистій сторінці в Instagram зірка опублікувала знімок, на якому позує у рушнику, ніби щойно вийшла із душу. На фото Могилевська дивиться у вікно, а в руках тримає дзеркало.

Співачка зізналася, що почала боятися старіння ще у 18-річному віці.
- Не доводьте себе до стану, коли ви продаєте квартиру для того, щоб змінити обличчя! Я спостерігаю, як по-різному люди навколо мене реагують на своє дорослішання. Деякі з подруг довели цей страх до панічного стану та готовності продати квартиру за можливість втратити обличчя, - розповіла співачка.

За словами Могилевської, секрет гарної зовнішності насамперед полягає у внутрішньому щасті та гармонії.
- Я думаю, що тут, як ніколи, може бути застосовано моє улюблене правило: Щаслива жінка некрасивою не буває. Отже, продаємо квартиру і їдемо в Індію в пошуках щастя і чорт з ним, з цією операцією! - додала Могилевська.
У коментарях шанувальники Наталії зазначили, що в 46 років співачка має прекрасний вигляд.

Наталочка, у вас дуже красиве і природне дорослішання. Хороша генетика і правильне ставлення до себе коханої. Я Вами милуюся і захоплююся.

Красуня, дуже круто зараз виглядаєш. У 100 разів крутіше, ніж 10 років тому.

Краса - це духовний стан душі! Ви прекрасні!

Наталочка, Ви, як завжди, красуня. Ви - приклад справжньої жіночності, таланту, справедливості.

Наталя, люблю і поважаю вас за вашу натуральність! Як же вона нас всіх прикрашає! - пишуть у коментарях.