Каньє Вест продовжує активно переслідувати Кім Кардаш’ян, незважаючи на розлучення та новий роман

ВОНА

Канье Вест, зважаючи на все, не залишає свого наміру повернути колишню дружину і матір своїх чотирьох дітей, Кім Кардаш’ян.

Як пишуть західні ЗМІ, зірка хіп-хопу, навіть незважаючи на те, що зустрічається з акторкою Джулією Фокс, продовжує переслідувати екс-дружину.

На новий рік Каньє Вест відлетів до Маямі, знаючи, що у Піта Девідсона заплановано святкове шоу з Майлі Сайрус, а отже, і Кім там буде разом із ним. Проте Кардаш’ян залишилася з дітьми вдома, у Каліфорнії. Потім, згідно з повідомленнями джерел, 44-річний репер дізнався, що Кім і Піт мають намір провести новорічні канікули в Домініканській Республіці, і теж зібрався слідом за ними. Але 41-річна теледіва таємно змінила місце призначення та відлетіла зі своїм бойфрендом на Багами.

«Кім планувала поїхати до Маямі з Пітом на новий рік, але дізналася, що Каньє влаштовує там своє імпровізоване шоу. Це чудово, що там він зустрів свою нову подружку, Джулію Фокс, і зробив велику справу, виставляючи напоказ нові стосунки», – цитує Paige Six слова інсайдера.

Наприкінці грудня видання The Post повідомляло, що після того, як Кім відсудила у Каньє їхнє сімейне житло і переписала його на своє ім’я, Вест придбав собі одноповерховий будинок, який розташований через вулицю.

“Вона не дуже зраділа, коли він купив будинок через дорогу від неї в Гідден-Гіллз”, – поділилося джерело.

Спостерігаючи за діями репера, ЗМІ стверджують, що його роман з Джулією Фокс лише «виверт, на зло Кім Кардаш’ян». Каньє сьогодні «дуже боляче», і він хоче помститися.

«Це запекла гра за увагу. Він публічно бореться за свою сім’ю і при цьому пов’язується з усіма цими дівчатами. Це дуже дивно», – розповів інсайдер.

Читайте також: Олена Кравець зізналась, що святкування її 45-річчя пішло не за планом