Серіал “Емілі в Парижі” продовжили на два сезони

NTA

Серіал “Емілі в Парижі”, який наробив галасу через скандальний образ українки у другому сезоні, продовжать ще на третій і четвертий сезони.

Про це йдеться на сторінці серіалу в Instagram.

“Емілі офіційно повертається ще на два сезони”, – написали творці проєкту.

Наразі невідомо, коли вийдуть на екрани нові сезони серіалу про американку Емілі Купер, яку на рік відправляють у відрядження до Парижа. Відомо, що серіал входить до топ-10 найпопулярніших серіалів Netflix.

Скандал з українкою

У другому сезоні автори ввели нового персонажа – українку на ім’я Петра, яка приїхала до Парижа з Києва. Головна героїня серіалу Емілі познайомилася з нею на курсах французької. За сюжетом, дівчата опиняються в магазині брендового одягу, де Петра краде для себе та Емілі одяг. Емілі намагається присоромити Петру та просить її повернути все в магазин. Проте українка обурено відповідає: “Ти шо, здуріла, я не можу такого зробити. Мене за це депортують”. Такий образ українки у серіалі обурив чимало користувачів соцмережі. Розкритикував такий “карикатурний образ українки” також міністр культури Олександр Ткаченко. З відповідною позицією Мінкульт звернувся до Netflix.

У компанії Netflix відреагували на лист міністерства. За словами Ткаченка, відповідь була “достатньо дипломатична”.