Дмитро Ступка переїхав з сім’єю до США

ВОНА

Відомий український актор Дмитро Ступка неабияк здивував своїх фоловерів. Чоловік повідомив, що вже п’ять місяців знаходиться з сім’єю в США. Дружина зірки розповіла, що переїзд в іншу країну був обдуманим та запланованим.

Як стало відомо, подружжю неабияк подобається клімат в США. Раніше закохані неодноразово відвідували цю країну, тому одного разу вирішили переїхати остаточно.

Дружина Дмитра Ступки поділилась, що наразі працює віддалено. Вона веде бізнес-марафони та займається продажем косметики. Також подружжя вже віддало свою донечку в дитячий садок.

За словами Поліни Логунової, дівчинка чудово володіє англійською мовою. Це не може не тішити люблячих батьків. Також відомо, що подружжя оселилось у тихому та спокійному районі.

За словами закоханих, життя в Америці їм неабияк подобається. Також Поліна Логунова прокоментувала, чи планує подружжя залишитись в США назавжди.

Дружина актора повідомила, що цілу зиму проведе за кордоном. Дмитро Ступка повинен на деякий час повернутися в Україну. Там на чоловіка чекають різні проєкти та зйомки.

Наразі подружжя не планує змінювати місце свого проживання. Однак, для того, щоб залишитись в Америці назавжди, закохані повинні ухвалити рішення отримати документи для проживання.

Читайте також: Анна Трінчер поскаржилась на медсестру з державної лікарні, яка відмовлялась наглядати за її коханим