Ксенія Мішина розповіла, яку квартиру купила в Києві

TRserial.net.ua

В інтерв’ю на YouTube-каналі DOROTYE акторка зізналася, чому вирішила придбати квартиру, а не будинок.

«Я хотіла будинок спочатку, я могла собі дозволити купити будинок. Але, на жаль, зрозуміла, що це буде для мене незручно. Дитина, школа, возити, купа до цього проблем додається. Прив’язка до самого Києва у мене є, і я цю ідею (з будинком) відклала на пізніше. Колись у моєму житті в мене буде будинок, але поки що я обійдуся квартирою», — розповіла Ксенія Мішина.

У недавньому випуску шоу Еда Дурнева, в якому актриса була запрошеною зіркою, ведучий багато жартував про те, що Лівий берег — це вже не Київ. Проте Ксенія Мішина зізналася, що любить цю частину столиці:

«Я поїздила подивилася різні ЖК, мене нічого не вразило. А на Лівому березі я побачила свій, де я купила, і одразу в нього закохалася. Зрозуміла, що не треба мені взагалі морочитися, я до цього дуже легко поставилася. Ну не сподобається тут, через якийсь час поміняю квартиру. Але зараз у мене було таке бажання, саме в цьому ЖК».

Також актриса розповіла, що квартира досить велика, у ній було 4 кімнати із загальною кухнею-вітальнею, проте вона переробляє планування.