Хто залишив родину співачки Jerry Heil без даху над головою?

2+2

Співачка Яна Шемаєва, яка відома в Україні та за її межами як Jerry Heil, розпочала свою кар'єру ще у 2012 році. Але, про те, що дівчина своє життя присвятить музиці і вона і її рідні знали ще з трирічного віку Яни. Саме у цей період рідна бабуся дівчинки наполягла аби її віддали до музичної школи. І хто б міг подумати, що саме ця бабуся, яка підштовхнула Jerry Heil до співочої долі, через роки вижене на вулицю Яну і її батьків, залишивши без даху над головою.

«Ми жили в хаті, поділеній на дві частини – згадує співачка Jerry Heil – Одну частину займала моя бабуся, а в іншій мешкала я з батьками. І у якийсь момент бабуся бере і просто нас виселяє».

Чому так сталося, Яна не каже. Проте, це далеко не усі негаразди, які довелося їй пережити за своє 26-річне життя. Jerry Heil приклад того, як треба долати труднощі та перетворювати їх на нові можливості. Проекту «Віпи і Топи» співачка відверто зізналася: чому вирішила на усю країну розповісти про свою незайманість, хто не дає їй спокою і змушує переїжджати з квартири на квартиру, та чому вона «повзала по підлозі своєї квартири і гавкала, як собака»?

Дивися також:

«Одеська барбі» Валерія Лук’янова стверджує, що має надприродні здібності

Назар Задніпровський розповів, як ледь не загинув на знімальному майданчику

Надія Савченко приміряла відверті сукні та розповіла, як відпочиває від політики

Тільки «смажені» факти про відомих та багатих і неочікувані секрети успіху зірок — у програмі «Віпи і Топи» щосуботи о 09:15 на телеканалі 2+2.