Алія Шокат, яка з чуток зустрічалася з Бредом Піттом, розповіла, що між ними насправді

Elle

Актор спокійно відреагував на плітки

Після розлучення з Анджеліною Джолі про особисте життя Бреда Пітта ходило безліч чуток. Актору приписували безліч романів, у тому числі і з акторкою Алією Шокат, відому за ролі Мейбі Фюнке в серіалі «Уповільнений розвиток». Їхній романтичний зв`язок стали обговорювати в 2019 році, проте тоді зірки ніяк не прокоментували статус їхніх стосунків. І ось, у недавньому інтерв`ю виданню The New Yorker Шокат зізналася, що вони з актором просто добрі друзі, а пліткам вони не надавали жодного значення.

Instagram: @brioni_official

«Він взагалі не усвідомлював цього, що дуже кумедно. Тому що він не читає цієї нісенітниці. Я сказала йому: "Знаєш, всі думають, що ми зустрічаємося. Повно чуток і за мною стежать папараці. І він відповів: "Пробач. Буває. Таке трапляється, якщо спілкуватись зі мною», — розповідає акторка.

Зазначимо, що пару неодноразово бачили на спільних вечерях, культурних заходах та театральних спектаклях.

Алія також зізналася, що у плітки повірили та її рідні. Так, наприклад, її бабуся зберігає таблоїд, на якому Шокат зображена разом із Пітом.

«Там було написано: "Нова у Бреда!". А всередині старі фотографії з інстаграми, на яких я і друзі за вечерею. Називалася стаття на кшталт "Все про Алію". Вся ця вигадана історія про те, як ми лікували душевні рани один одного, проводячи час разом. Я спитала свою бабусю: "Навіщо тобі це?". А вона відповіла: "Це ж ти і цей знаменитий кіноактор! Там твоє обличчя!" Я була збентежена цим. Я сказала їй, що вона має викинути журнал, але вона лише посміялася», — говорила вона .