Ксенія Мішина відповіла, чому її син не спілкується з батьком

ТСН

Українська акторка театру і кіно Ксенія Мішина раніше жила у шлюбі з чоловіком, якого звали Олександром.

Від нього артистка народила сина Платона. Втім, пізніше Ксенія розлучилася з чоловіком та стала самостійно виховувати хлопчика. До слова, за дев’ять років Платон жодного разу не бачив свого батька.

Мішина говорить, що забороняє їм спілкуватися, адже Олександр поводиться неадекватно. За словами Ксенії, чоловік їй погрожував забрати сина, приходив до неї у стані алкогольного сп’яніння.

"Я чому забороняла спілкуватися? Тому що це було аб'юзерство. Це було ненормально", - розповіла актора на YouTube-каналі DOROTYE.

Втім, знаменитість додала, що може змінити своє рішення, якщо Олександр почне нормально поводитися. Тоді вона не заборонятиме їм спілкуватися. Тим більше Ксенія ніколи не розповідала нічого поганого Платону про батька.

"Якщо батько захоче з ним спілкуватися, я не перешкоджатиму. Якщо батько з'явиться у нормальному у позитивному ракурсі в нашому житті, не загрожуватиме, хамитиме і що він там раніше робив… Якщо це все буде в позитивному руслі, я не перешкоджатиму. Я навіть буду рада, якщо в певну мить батько з'явиться у його житті", - поділилася акторка.

Читайте також:

Санта Дімопулос розповіла про перехідний вік сина від Джеджули: "Може нагрубити"

Даша Квіткова показала, як за шість місяців виріс їхній з Добриніним син