Українська "Магда" стала найкращою драмою на Будапештському кінофестивалі

UaInfo

Фото: Ganza Film

Український фільм "Магда" режисера Дениса Соболєва визнали найкращою драмою Будапештського кінофестивалю.

Про це повідомляється на сторінці Ganza Film уФейсбуці, інформує UAINFO.org.

Це історична драма про німкеню Магду Хоманн, яка закохалась в українського солдата за часів Першої світової війни і приїхала з ним в Україну,

В основі стрічки - повість українця Сергія Сай-Боднара та німця Петера Хоманна "Любов і муки Магди Хоманн", сюжетна лінія якої розгортається паралельно в декількох періодах і охоплює століття європейської історії. На прикладі долі німецької дівчини Магди Хоманн, яка через кохання зазнала горя, поневірянь і опинилася у таборах ГУЛАГу, показано, як світові війни ламають людські життя.

Фото: Ganza Film

Читайте також: Найочікуваніші фільми 2022 року: "Вбивці квіткової повні", "Ножі наголо 2", "Локрична піца" та "Алея жаху"

У головних ролях знялися Дар’я Творонович, Роман Покровський, Юрій Висоцький, Олег Москаленко.

Фільм, створений кінокомпаніями Master Production та Ganza Film, раніше здобув премії за кращу режисерську і операторську роботу на Київському міжнародному фестивалі "Кінолітопис", виборював головний приз індійського кінофестивалю Golden Eagle Film Festival.

"Заснована на реальній історії німецько-української родини в часи двох воєн та репресій, стрічка розкриває для світу цілу епоху з життя Європи та України. Історія, яка розбиває серця своєю правдою і з’єднує розділене серце", – так описують кінокартину у Ganza Film.

Читайте також: Буде весело й усі загинуть. Над чим сміються творці фільму "Не дивіться вгору"

Фільм знято за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Прем’єра очікується восени 2022 року.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitterі YouTube