«Берлінале-2022» пройде за новими правилами

Детектор медіа

Оргкомітет оголосив формат роботи 72-го кінофестивалю «Берлінале».

Як повідомляється на сайті форуму, цього року фестиваль триватиме на чотири дні довше, до 20 лютого. Кінопрем’єри влаштують у глядацьких залах, а Європейський кіноринок проведуть в онлайн-форматі. Особливий акцент оргкомітет робить на дотримання обмежень і правил гігієни через пандемію Covid-19. Також буде впроваджено правило 2G-plus, що передбачає підтвердження вакцинації і наявність негативного тесту накоронавірус.

Урочисте відкриття 72-го «Берлінале» пройде 10 лютого в Берлінському палаці на Постдамській площі. Щасливці у глядацькому залі першими оцінять нову стрічку Франсуа Озона «Гіркі сльози Петри фон Кант». Це вільна інтерпретація шедевра Райнера Вернера Фассбіндера.

Також глядачі можуть сподіватися на зустріч із командами фільмів під час кінопоказів. Щоправда, кількість місць у залах зменшать наполовину.

Усі вечірки та урочисті прийоми за участі кінокоманд переформатують у фотосесії на Червоній доріжці у Палаці чи в інші короткі презентації в кінотеатрах.

Не відмінять і прес-конференції.

УЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/195514/2022-01-12-berlinale-2022-proyde-za-novymy-pravylamy/