Селена Гомес пояснила сенс свого величезного тату, яке є у її подруги-супермоделі

Bilshe.comМинулого місяця впливовий американський татуювальник Bang Bang представив одну зі своїх найефектніших робіт, які він робив зірковим клієнтам. На спині Селени Гомес трохи нижче шиї розпустилася ніжна пастельна троянда, яка біля самої основи ніби «стікає» фарбами між лопаток… Але найнезвичайніше, що такий же екстравагантний малюнок, але на ребрах, через кілька днів по тому показала інша зірка — партнерка Селени по фільму «Вбивства в одному будинку», супермодель Кара Делевінь. Під час інтерв'ю в «Прямому ефірі з Келлі та Райаном» Гомес нарешті пояснила таємне значення, яке закладено у цьому малюнку на шкірі.

«Татуювання має кілька різних значень, – зізналася співачка. — Кара — одна з моїх найкращих подруг, ми знайомі з 16 років. І вона називає мене "Бутон троянди". Це щось на зразок прізвиська, тому я завжди хотіла, щоб на моєму тілі з'явилася ця квітка. Тепер я маю один, і він мені подобається».

Вона додала, що Делевінь — не єдина подруга, з якою вона зробила однакове татуювання:

«Насправді я маю кілька однакових тату з людьми, які залишили значний слід у моєму житті. Наприклад, з Джулією Майклс, моєю мамою та моїми найкращими друзями».