Ксенія Мішина розсекретила свій гонорар та батька сина

TRserial.net.ua

Суддя популярного телешоу «Україна має талант» Ксенія Мішина розповіла, скільки заробляє завдяки акторству. В інтерв’ю ютуб-каналу Dorotye зірка зізналася, що за одну знімальну зміну отримує близько $1 тис. Гонорар Ксенії залежить від проекту, в якому вона бере участь. «Все залежить від проекту. Якийсь проект може стільки дати, якийсь – менше. Чи можуть запитати: «Ти згодна на цей проект, але ми можемо заплатити тобі таку суму? І якщо я в цьому зацікавлена, то погоджуюсь», – зізналася Мишина.

Ксенія додала, що на початку пандемії її акторська діяльність трохи припинилася, але вона недовго сиділа без роботи: знову почалися зйомки.

Також в інтерв’ю актриса зізналася, як звуть батька її єдиного сина: «Коли я зустріла отця Платона, я нічого не відчула. Я відчула згодом. Я керувалася своїм розумом. Він мені допомагав, доглядав, він мені був зручний і тільки потім у мене до нього з’явилися великі почуття. А потім я сказала йому, ти знаєш, Сашко, я люблю тебе», – засміялася артистка.

Варто зазначити, що гонорар Ксенії виріс на 50% саме після участі в Холостячці. Також після проекту актриса почала розвивати свій блог у Instagram, завдяки якому вона також заробляє гроші.