Колишній чоловік Джіджі Хадід, Зейн Малік, шукає нову кохану серед дівчат розміру XXL

Bilshe.comПонад п'ять років тому в мережі прогримів новий дейтинг-додаток, який підтримує людей із «зайвою вагою» та допомагає їм побудувати особисте життя без огляду на громадську думку.

"Будьте готові до зустрічі та спілкування з великими красивими жінками та великими чарівними чоловіками", - повідомляється у вітальному слогані програми під назвою WooPlus.

Як виявилося, додаток для знайомств plus size користується неабиякою популярністю, у тому числі серед топових знаменитостей.

У Мережі з'явилося відео, де музикант Зейн Малік проходить верифікацію для реєстрації на сервісі для знайомств XXL. Цей несподіваний поворот чудовий тим, що раніше соліст One Direction зустрічався виключно з топ-моделями. Його найдовший і найгучніший роман — з Джіджі Хадід. Разом із супермоделлю Зейн виховує доньку Кхайї. Відносини неймовірно гарної пари припинилися минулого року на тлі грандіозного сімейного скандалу за участю Маліка та його «тещі» — Іоланди Хадід. З того часу Зейн практично зник із усіх радарів. Але, судячи з реєстрації на сайті знайомств, популярний виконавець поступово приходить до тями після розриву і має намір почати нове любовне життя, причому, судячи з усього, готовий змінити звичні стандарти і вибрати дівчину з більш пишними формами. До речі, в цьому він зізнавався ще в 2016 році в інтерв'ю Billboard, відкрито заявивши, що йому «подобаються повніші жінки».

Малік названий одним із 10 найзавидніших холостяків Великобританії, і, як повідомляється, його статки становить понад 88 мільйонів доларів.