Оля Полякова показала, як виглядає зсередини її розкішний заміський будинок

ВОНА

Відома українська співачка Оля Полякова вирішила насолодитись засніженими краєвидами, тому гайнула на дачу. Окрім квартири в центрі Києва зірка має розкішний заміський будинок.

Не так давно Оля Полякова показала, як він виглядає зсередини. В Instagram-stories співачка поділилась безліччю світлин, продемонструвавши свій красивий будинок.

Відомо, що дача зірки розташована в лісі. Взимку там по-особливому красиво, тому Оля Полякова дуже любить відпочивати у своєму заміському будинку.

Артистка показала розкішний інтер’єр оселі. У її вітальні знаходиться красивий білий камін. Навпроти нього розташовуються м’які крісла.

Також Оля Полякова показала свою кухню. А ще артистка похизувалась кулінарними здібностями. Жінка напекла пиріжків для своїх рідних та продемонструвала, як виглядає її кухня.

За словами Олі Полякової, у заміський будинок вона приїжджає, коли хоче відпочити та перезавантажитись. Саме там зірка відчуває неабиякий спокій та гармонію. Також артистка заявила, що відпочинок на дачі є не гіршим, ніж на Мальдівах чи в Туреччині.

Фоловери оцінили заміський будинок Олі Полякової та побажали їй хорошого відпочинку. За словами шанувальників, в жінки нереально красива дача. Читайте також: Alyona Alyona натякнула, що з’їжджає від свого бойфренда