Alyona Alyona розповіла, чому насправді з’їжджає від свого бойфренда

ВОНА

Не так давно відома реперка Alyona Alyona неабияк спантеличила мережу своїм зізнання. Вона натякнула, що з’їжджає від свого бойфренда. Причину такого рішення зірка не повідомила.

Фани відразу подумали, що артистка розірвала стосунки зі своїм коханим. Проте, наступного дня Alyona Alyona вийшла на зв’язок з фоловерами та розповіла, чому насправді з’їжджає від свого бойфренда.

На сторінці в Instagram реперка опублікувала новий допис. В ньому зірка заявила, що на певний час хоче поїхати в одне місце. Там виконавиця планує повністю перезавантажитись та відпочити. Де саме Alyona Alyona буде відновлювати свої сили, вона не розсекретила.

Також реперка планує назавжди позбутись нездорової їжі, недосипання та особистих проблем. А ще Alyona Alyona додала, що у стосунках з її коханим все гаразд.

Зірка українського шоу-бізнесу хоче побути наодинці та кардинально змінити погляди на своє життя. За словами реперки, вона неабияк сумуватиме за коханим та рідними.

Проте, на думку Alyona Alyona, ця поїздка відіграє для неї дуже велику роль. Шанувальники побажали артистці добряче відпочити та щасливою повернутись додому. Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official) Читайте також: Маша Єфросиніна показала дорослу донечку-красуню