"Хочу зникнути": Alyona Alyona здивувала фанатів несподіваною заявою

UaInfo

Виконавиця вирішила комунікувати з фанатами тільки текстом / фото: https://www.instagram.com/alyona.alyona.official/

Відома українська реперка Alyona Alyona заявила, що стомилася від роботи артисткою і "хоче зникнути на певний час".

Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram, інформує UAINFO.org.

"Ну як зникнути, я хочу поїхати далеко і трошки відпочити від роботи артиста та спробувати себе ще в якихось ремеслах. Хочу, щоб поряд зі мною зникли: нездорова їжа, недосипання та перевантаження в роботі. А за 2021 рік цього було достатньо", – розповіла Alyona Alyona.

Реперка зазначила, що сумуватиме за своїм хлопцем Денисом, батьками й аудиторією, тому сильно обмежувати спілкування не буде, проте перезавантажитися для неї справді важливо.

Читайте також: "Довелося лаятися": українська співачка поскаржилася на відпочинок в Мексиці

"Всі буденні справи я хочу відкинути далеко і поїхати в одне чарівне місце в Україні. Не скажу куди, але скажу, що там мені буде спокійно. Вірю, що там я зможу стати іншою та звільнитися від негативних переживань", – зізналася артистка.

Виконавиця заспокоїла прихильників, що комунікуватиме з ними текстом, але знімати селфі відео буде дуже рідко.

Читайте також: ЕксЗіанджа розповіла про те, як її ображала Могилевська: "Ставилася як до дурної малолітки"

У коментарях фоловери підтримали співачку, а також намагалися вгадати, яким саме чином відбуватиметься перезавантаження їхньої улюблениці. "Гарного тобі перезавантаження", "Короче на "Зважені та щасливі" погнала на зйомки, все ясно)))", "Є підозра що то буде зйомка в "Останньому герої" на 1+1) а по темі, так, хотілося, ліс, будиночок, озеро, повний холодильник, інет і нікого навкруги!))", "Ремесла можуть бути супер терапевтичними! Дуже приємно чути про Ваші наміри", "Альона нехай перезавантаження піде вам на користь! Приводьте в порядок свою душу й тіло, насолодіться відпочинком на повну. А ми будемо чекати", – пишуть прихильники виконавиці.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitterі YouTube