Зброярка "Іржі" подала до суду на винуватця загибелі Хатчінс

Новини.LIVE

Зброярка Ханна Гутьєррес-Рід, яка працювала в знімальній групі кінофільму "Іржа" з Алеком Болдуіном, подала судовий позов проти постачальника реквізиту Сета Кенні. Вона стверджує, що нібито Кенні продав змішані з холостими бойові патрони - це і призвело до смерті оператора фільму Галини Хатчінс.

Про це повідомляє New York Post. За їхніми даними, позов Ханни з докладним описом обставин, які призвели до трагедії, зайняв 24 сторінки.

Гутьєррес-Рід заявила, що 21 жовтня 2021 року інший реквізитор приніс на знімальний майданчик коробку з новими патронами Long Colt калібру .45 з магазину Сета Кенні. У день стрільби зброярка з двома помічниками по реквізиту дістали зброю з сейфа, Ханна сама чистила "Кольт" для Болдуїна і зарядила його тим, що вважала патроном-муляжем.

Читайте також:

Ніхто не хоче правди більше, ніж я: Алек Болдуін розповів про розслідування вбивства Хатчінс

Гутьєррес-Рід підкреслила: режисер нібито заявив їй, що зброя не буде використовуватися для зйомки сцени або репетиції. Тому вона залишила "Кольт" всередині декорацій церкви і зайнялася іншими справами зовні. Вона нагадала, що її повинні були попередити, якби захотіли використовувати револьвер для зйомок - адже в такому випадку, згідно з правилами, вона зобов'язана повторно оглянути озброєння.

Тепер адвокати зброярки запевняють: вона ні в якому разі не дозволила б Алеку Болдуіну направити зброю на оператора. А сама Гутьєррес-Рід заявляє, що Сет Кенні намагається перекласти провину на неї і вже втручався в розслідування справи.

Що відомо про трагічний інцидент:

У мережі з'явилися перші фотографії Алека Болдуіна після того, як він застрелив українку Галину Хатчінс. Фотографії були зроблені на автостоянці біля офісу шерифа округу Санта-Фе після допиту.

Що відомо про вбиту Галину Хатчінс - операторку, яка народилася і виросла в Києві.

З'явилися останні кадри зі знімального майданчика фільму "Іржа". Крім того, опубліковано останнє відео Галини Хатчінс зі зйомок, які стали для неї фатальними.

У мережі виявили архівний твіт актора, в якому він розмірковує про випадкове вбивство. Його Алек Болдуін розмістив на своїй сторінці в Twitter ще в 2017 році.

У мережі між смертельним інцидентом під час зйомок вестерну "іржа" і сюжетом самої картини виявили містичний зв'язок. За сюжетом, Алек Болдуін, який в реальному житті випадково застрелив оператора Галину Хатчінс, грає діда, який ховається від поліції після випадкового вбивства.

Після смертельного інциденту на зйомках вестерну "Іржа", в результаті якого померла 42-річна українка-оператор Галина Хатчінс, брат Алека Болдуіна, 55-річний американський актор Стівен Болдуін порушив мовчання.

Стало відомо, хто дав пістолет, з якого Алек Болдуін випадково застреливна зйомках оператора Галину Хатчінс.