Образи від Vivienne Westwood та Louis Vuitton: стильне вбрання Адель в кліпі Oh My God

Elle

Пісня з альбому «30»

Співачка Адель випустила кліп на пісню Oh My God, яка входить до нового альбому «30». Відео створене в чорно-білому стилі, а сама виконавиця сидить на стільці, поки в кадрі з’являється яблуко, пітон та люди, що танцюють. Так співачка натякає на тему спокуси. Режисером відео став Сем Браун, який раніше працював над кліпом на трек Rolling on the deep.

В Oh My God Адель з`являється в трьох образах: від Louis Vuitton, Vivienne Westwood і Harris Reed. Над вбранням для співачки працював стиліст Джеймі Мізрахі.

Перший образ — прозора блуза з бантом від Harris Reed. Її стиліст доповнив корсетом та спідницею з високою талією.

Другий образ створений Louis Vuitton — це сукня з парчі та біла накидка. Образ доповнений чорними шкіряними рукавицями та сережками, що мають вигляд хрестів.

Останнє вбрання співачки — кутюрна червона атласна сукня від Vivienne Westwood, прикрашена аксесуарами від Cartier: кольє та сережками.

Нагадаємо, британська співачка Адель не випускала жодної пісні впродовж 6 років. Восени минулого року вона стала активнішою в соціальних мережах і брала участь в інтерв’ю. Наприкінці листопада вийшов її новий альбом «30» з 12 треками.