Стало відомо, як сини співачки Брітні Спірс ставляться до її 27-річного нареченого

ТВ-Гид

Як виявилося, останнім часом Сем Асгарі дуже зблизився з дітьми коханої

За минулий рік у житті Брітні Спірс змінилося багато чого: вона виграла справу про опікунство проти батька, стала найвпливовішою персоною у світі та навіть отримала пропозицію руки та серця від коханого. До речі, "так" Брітні сказала 27-річному Сему Асгарі восени 2021 року, через п'ять років стосунків.

Попри те, що співачка часто ділиться спільними фото з нареченим, подробиці їхнього особистого життя вона намагається приховувати. Так, досі невідомо було навіть як діти Брітні Спірс — 16-річний Шон і 15-річний Джейден — ставляться до Сема.

Джерело з близького оточення артистки розповіло HollywoodLife, що сини Брітні Спірс добре відгукуються про Сема Асгарі та позитивно відреагували на новину про майбутнє весілля.

"Її хлопчики такі щасливі, що їхня мама здобула свободу. Шон Престон і Джейден Джеймс знають, як сильно Сем любить їхню маму, і останнім часом вони дуже зблизилися з ним", — сказав інсайдер.

Читайте також: На послуги адвоката: батько співачки Брітні Спірс вимагає від неї грошей

Крім того, джерело поділилося, що на цю мить Сем та Брітні живуть разом. Це допомагає йому ще більше зблизитися з синами коханої та проводити разом із ними більше часу.

"Брітні називає їх трьох "мої хлопчики!" Це троє чоловіків, які, як вона знає, завжди любитимуть і захищатимуть її, попри все", — продовжив інсайдер.

Джерело: tochka.net

Фото: instagram Брітні Спірс