Для найменших: у кінотеатрі презентували українські мультики для дітей від 1 року

ТСН

Вчора, 12 січня, у кінотеатрі Multiplex (ТРЦ Respublika Park) відбулася прем’єра першого випуску нового кінотеатрального проєкту для найменших глядачів – "Мультики в кіно. Українське для малят".

Відтепер батьки разом зі своєю малечею віком від 1 року можуть переглядати українськомовні мультики у кіно. З 13 січня перший випуск проєкту - в кінотеатрах України.

Оцінити переваги кіносеансу для найменших мали нагоду зіркові батьки та лідери думок серед батьківської аудиторії.

"Мультики в кіно. Українське для малят" - це спільний проєкт FILM.UA Group, мережі кінотеатрів Multiplex, українських незалежних студій анімацій, створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Вперше на великому екрані зустрілися герої популярних українських мультсеріалів – "Хоробрі зайці", "210 добрих справ", "Маленьке містечко" та "Першосвіт". Усі проєкти розроблені українськими студіями, а персонажі мультфільмів спілкуються між собою виключно українською мовою.

Сеанси орієнтовані на дітей віком від 1 року, які традиційно не відвідують кінотеатри через вікові обмеження, та їхніх батьків.

Під час перегляду кожного з випусків, у кінозалах не згасатиме м’яке світло, звук працюватиме на 50% потужності, а сам сеанс триватиме не більше, ніж півгодини. Окрім того, творці підібрали найкомфортніший час перегляду для малечі: сеанси проходитимуть щодня протягом тижня об 11:00 та 17:00.

Протягом року заплановано до 12 випусків проєкту, які об’єднають серії з 4-х різних мультсеріалів українського виробництва. Кожен випуск доповнюватиме попередній, аби дитині було цікаво спостерігати за розвитком подій, а похід у кіно став справжньою хорошою традицією.

Читайте також: