Глядачі знову незадоволені: у новому "Сексі і місті" переплутали традиційні індійські вбрання

ТСН

Хтось із глядачів серіалу радіє, що знову бачить на екранах улюблених героїнь, але також часто шоу і сварять. Однією з останніх причин для скандалу стала помилка костюмерів, через яку обурилися представники індійської культури.

Річ у тім, що в шостій серії Керрі Бредшоу збирається піти на сімейну вечірку нової подруги-ріелторки Сіми, огонізовану її рідними на честь свята Дівалі. Це головне індійське та індуїстське свято, яке символізує перемогу добра над злом. Традиційно цього дня жінки одягають сарі — національне індійське вбрання.

У серіалі глядачам показали, як героїні обирають сарі в магазині, але коли Сара Джесіка Паркер з'явилася в кадрі — сталося розчарування — костюмери вибрали для неї не те вбрання. На Керрі Бредшоу було не сарі, а легенга-чолі – спідниця та топ. Сарі ж — це тканина завдовжки від 4,5 до 9 метрів, завширшки до 1,2 метра, яка особливим способом обертається навколо тіла.

Багато шанувальників обурилися такій помилці: "Шановні автори #AndJustLikeThat, Це не сарі! Якщо ви збираєтеся спробувати включити у своє шоу інші культури, принаймні зробіть правильну номенклатуру!"; "Добре, вибачте, але це "сарі" — це ленгенга. Дівалі відзначають не лише в Індії, а й у всьому світі. Як може жінка, нібито індіанка, цього не знати! А Керрі з помпонами у волоссі просто безглузда!"; "Не кожен предмет індійського одягу – сарі".Читайте також:

Знову здивували: у новій серії "І просто так..." стилісти повторили старий образ Кері Бредшоу

Еволюція стилю: як змінювалася зачіска Керрі Бредшоу у серіалі "Секс і місто"

Усі знову у шоці: у новому "Сексі і місті" вперше назвали повне ім'я Кері Бредшоу

Особлива підвіска: незвичайна прикраса Керрі Бредшоу із нового "Секса і міста"

Сукня Керрі Бредшоу за 80 тисяч доларів: згадуємо найдорожче вбрання із "Секса і міста"