Юрій Горбунов та Катерина Осадча розповіли, хто їм допомагає доглядати за синами

ВОНА

Відоме подружжя Катерина Осадча та Юрій Горбунов виховують двох чудових синів. Наразі закохані відпочивають в Таїланді. Маленький син Данило залишився вдома сам.

Нещодавно телеведучий розсекретив, хто їм допомагає доглядати за синами. Юрій Горбунов повідомив, що подружжя часто звертається за допомогою до няні. Також за маленьким Данилом доглядає його бабуся.

Після роботи або спільного відпочинку люблячі батьки поспішають додому, щоб провести час зі своїми дітьми. Також телеведучий додав, що подружжя часто прокидається раніше, поки Іван не пішов до садочка. Вранці Юрій Горбунов проводить час зі старшим сином, а потім поспішає на роботу.

А ще закохані повідомили, що після народження другої дитини їхні стосунки лише зміцнились. За словами Юрія Горбунова, саме сини надихають його ще більше працювати. Телеведучий заявив, що робить все можливе, аби в дітей було чудове майбутнє.

Шанувальники неабияк пишаються зірковим подружжям. Для них Катерина Осадча та Юрій Горбунов є найідеальнішою сім’єю в українському шоу-бізнесу. Юзери дуже щасливі, що закохані перебувають у чудових стосунках та є прикладом для багатьох сімей.

Читайте також: Оля Полякова показала, як виглядає зсередини її розкішний заміський будинок