Ірина Білик показала, як виглядає її розкішна квартира в Одесі

ВОНА

Відома співачка та Народна артистка України Ірина Білик проживає в приватному будинку недалеко від столиці. Проте, це не єдина нерухомість, яка є у власності жінки.

Як виявилось, співачка володіє квартирою, яка розташована просто на березі Чорного моря. Так Ірина Білик вирішила вперше показати свої апартаменти в Одесі журналістам програми “Мій секрет”.

Квартира дуже комфортна, хоч і невелика за розміром. З її вікна відкривається чудовий краєвид, який Білик часто споглядає через телескоп. Вона милується морем, розглядає кораблі та людей, які ходять по пляжі.

У апартаментах також є чудовий балкон, на якому зірка українського шоу-бізу любить засмагати влітку. Ірина пояснила, що для неї це найкращий відпочинок після важких концертів: побути у спокої, помилуватися морем пляжем та чайками.

Співачка також показала свою спальню, та розповіла, що проживала у ній найкращі моменти, які супроводжувалися коханням та сном. Читайте також: Катерина Реп’яхова вперше показала, як син та донька Віктора Павліка відреагували на її вагітність