Kalush Orchestra та Україна – у фіналі Євробачення-2022

NTA

Український гурт Kalush Orchestra та пісня Stefania за результатами першого півфіналу Євробачення-2022 потрапили у фінал конкурсу, який відбудеться 14 травня в італійському Турині.
Українці, що виступали у півфіналі 10 травня під №6, набрали достатню кількість голосів, аби продовжувати боротьбу за перемогу у головному пісенному конкурсі Європи.

Крім України до фіналу потрапили: Швейцарія, Вірменія, Ісландія, Литва, Португалія, Норвегія, Греція, Молдова, Нідерланди.
Гурт Kalush Orchestra, на думку букмекерів є беззаперечним фаворитом цьогорічного конкурсу. Спочатку оцінювали перемогу України в 42%, а після двох репетицій українського гурту Kalush Orchestra ставки зросли ще на 1% – до 43%. За два дні до першого півфіналу «Євробачення» вони знову змінили свої ставки. Україні почали прогнозувати перемогу з ще більшим відривом – 45%. На другому місці Італія, шанси якої оцінюються в 13%.
Пісня “Stefania”, як відомо, присвячена мамі фронтмена колективу Олега Псюка та всім мамам воїнів України. Після виступу хлопці подякували Європі за підтримку нашої країни.
Фото: Eurovision Ukraine – Євробачення Україна