Kalush Orchestra б’ють рекорди: як змінилися ставки букмекерів після першого півфіналу Євробачення 2022

Факти ICTV

Після першого півфіналу Євробачення 2022 ставки букмекерів щодо переможця пісенного конкурсу змінилися. Які шанси на перемогу має представник України Kalush Orchestra - читайте у матеріалі.Після першого півфіналу Євробачення 2022 ставки букмекерів щодо переможця пісенного конкурсу змінилися.

Зокрема, представники України зміцнили свої позиції та збільшили розрив з другим місцем у таблиці. Наразі шанси на перемогу Kalush Orchestra на Євробаченні 2022 оцінюють у 49%.

Але варто зазначити, що при оновленні сторінки цифра коливається між 49 та 50%. Це рекордна оцінка для представників України, оскільки попередні роки переможці мали 16-18% від букмекерів.

На другому місці – учасники з Італії Махмуд і Бланко (15%). На третій сходинці розташувався Сем Райдер з Великої Британії (9%).

Загалом десятка фаворитів букмекерів після першого півфіналу Євробачення 2022 має такий вигляд:

Україна

Італія

Велика Британія

Швеція

Іспанія

Греція

Норвегія

Польща

Нідерланди

Сербія

Нагадаємо, що міжнародний пісенний конкурс Євробачення у 2022 році проходить у Турині (Італія). Другий півфінал відбудеться 12 травня, а фінал – 14 травня.

Загалом участь у Євробаченні беруть представники 40 країн. У фіналі на сцені зустрінуться по десять учасників із першого та другого півфіналів, а також країни Великої п’ятірки.

Виступ Kalush Orchestra у першому півфіналі Євробачення 2022 -дивіться у нашому матеріалі.