Ектор Хіменес-Браво розповів, які зусилля прикладає для наближення перемоги

Znaj.ua

Шеф-кухар розповів, скільки роботи було виконано з початку війни в Україні.

Канадський і український шеф-кухар і бізнесмен Ектор Хіменес-Браво, як і багато знаменитостей докладає всіх зусиль, щоб допомогти країні в цей складний період і наблизити відновлення миру. Так, на своїй сторінці в соцмережі instagram кулінар розповів про виконану роботу.

Ектор Хіменес-Браво зустрів війну не в Україні, але дуже швидко повернувся до Києва і почав працювати на перемогу. Кулінар разом з командою готує безкоштовні обіди для українських захисників, а також біженців та пенсіонерів, які потребують допомоги.

Так, Ектор Хіменес-Браво заявив, що щодня команда готує понад 3 тисячі порцій їжі для нужденних, а з початку війни вже приготовлено 220 тисяч обідів. Це колосальне число, і шеф-кухар зазначив, що не планує зменшувати оберти. Однак для цього потрібна і допомога українців. Він закликав частіше відвідувати його Ресторани, щоб була можливість продовжувати допомагати всім нужденним.

"Нагадаю, що кожен ваш візит допомагає нам готувати для військових, поліції, ТРО, пенсіонерів та біженців. Кожен день наші ресторани готують більше 3000 порцій. А з 1 дня війни ми приготували вже 220 тисяч обідів", - зазначив Ектор Хіменес-Браво.