Катерина Кухар розповіла, як складно її діти тікали від війни

MEDIA НОВИНИ

Так склалося, що 24 лютого Катерина Кухар з чоловіком Олександром Стояновим знаходилися по роботі за кордоном, а їхні діти були в Україні.

В інтерв’ю виданню “Сьогодні” прима-балерина Національної опери України розповіла, як її дітей перевозили до неї з різних куточків України.

Як пояснила Кухар, старший син Тимур знаходився на Закарпатті, де збирався кататися на лижах разом із кумами. А от дочка Анастасія перебувала з нянею в Києві. Важко уявити, що переживає матір, коли її діти знаходяться далеко та ще й під час повномасштабної війни.

Катерина вирішила залишити всі сльози на потім, тому вони з коханим одразу почали шукати варіанти, аби вивезти дітей.

Ми забрали Тимура з угорського кордону, де ми й ночували з чоловіком. Син і куми йшли пішки вісім годин, тому що черга з машин була в 40 км. Ми забрали Тимура з кордону в його день народження. Коли я його зустріла, дуже сильно плакала. Настю з нянькою вивозили мої друзі. Поламалася машина. Їхали через Білу Церкву, де все відбувалося на той момент – я дуже хвилювалася, думала збожеволію. Вони ночували у якомусь старому будинку без світла, води, добиралися на перекладних… Я горіла в пеклі.

– згадує балерина. Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official) Батьки Кухар й досі залишаються в Києві. Вони відмовилися їхати та переконують дочку, що зовсім скоро Україна переможе, і все буде добре. Тимур також хоче повернутися додому, але Катерина вважає, що ще зарано для цього.