У автентичних речах з Буковини гурт Kalush Orchestra зачарував аудиторію Євробачення-2022

BukNews

У Турині розпочався пісенний конкурс Євробачення-2022. Представники України гурт Kalush Orchestra вже виступили в першому півфіналі та підкорили публіку.

Як мережа реагує на їхній виступ – дізнавайтеся далі.


Вся Європа вкотре показала свою підтримку Україні на Євробаченні. У залі майоріли синьо-жовті прапори, виступ Kalush Orchestra глядачі переглядали стоячи, а після того, як колектив заспівав Stefania, зал вибухнув оваціями.

Kalush Orchestra підкорили Євробачення-2022

На офіційній сторінці конкурсу в інстаграмі опублікували відео виступу представників України, під яким прихильники Євробачення висловили своє захоплення. Привітання та компліменти надійшли з різних куточків Європи та світу.

“За Україну”;
“Неймовірний виступ, чудова постановка”;
“Очевидно найкраща пісня”;
“Вони заслуговують бути у топ-5”;
“Крутий виступ, я тримаю за них кулачки”;
“Голосуйте за них”;
“Побачимось у гранд-фіналі”;
“Переможці”;
“Я плакала. Вони найкращі”;
“Це дуже сподобалось, це помітно. Перемога України”;
“Це було абсолютно дивовижно”;
“Мужність – співати після того, що сталося… Браво”;

“Я плакав, коли українці співали”;
“Мої переможці”.

Зверніть увагу! З території України не можна голосувати за Kalush Orchestra, але є можливість підтримати представника будь-якої іншої країни. Як голосувати на конкурсі – дізнавайтеся тут.
Виступ Kalush Orchestra у першому півфіналі Євробачення-2022: дивіться відео онлайн

Зазначимо, букмекери пророкують перемогу саме Україні. Після початку повномасштабної війни на території нашої країни увесь світ підтримує нас не лише у боротьбі з ворогом, а й у пісенному конкурсі.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, гурт Kalush на Євробачення одягне автентичні речі з Буковини.Про це повідомляє сторінка Євробачення.Лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк був одягнутий в автентичний святковий кептар початку ХХ століття з Буковини.Костюми для виступу на Євробаченні учасникам гурту Kalush Orchestra шили спеціально. Образи доповнили українською автентичною атрибутикою. Незмінною залишилася рожева панама Соліста Олега Псюка. Про це повідомив режисер-постановник компанії Friends Production, що відповідає за створення шоу України на Євробаченні 2022 Олексій Жембровський.Особливу увагу приділили українському корінню. На Олегові буде автентичний святковий кептар початку ХХ століття з Буковини, розшитий бісером. Сорочка — це сучасна стилізація української вишиванки. Хустина — традиційний аксесуар українців. Її носили як дівчата, так і хлопці.Сопілкар та вокаліст Тимофій Музичук вдягнений у гуцульський стрій початку ХХ століття. Саме так 100 років тому одягалися українські гуцули — одна з найдревніших українських етнічних груп, що мешкає у Карпатах. Зокрема, одяг Тимофія притаманний Верховинському району Івано-Франківської області (зараз селище носить назву Верховина — адміністративний центр однойменного району). До 1962 року селище носило назву Жаб'є. Іван Франко називав його "гуцульською столицею".Це автентичний костюм: сердак, сорочка та черес — точні репліки стародавніх речей. Через плече у Тимофія перекинута колекційна автентична тайстра (торбина) початку ХХ століття з Буковини.
Нам потрібна ваша підтримка – ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS благодійним внеском.