Джамала виставила на аукціон сукню, в якій виступала на Євробаченні в Києві

Elle

Зібрані кошти співачка перекаже на допомогу Україні

Джамала виставила на аукціон сукню, в якій виступала на Євробаченні в Києві у 2017 році. Про це виконавиця повідомила на своїй сторінці в Instagram.

«Відсьогодні сукню, у якій я відкривала «Євробачення» у Києві, можна придбати на аукціоні Catawiki. Виручку — ЗСУ та постраждалим від війни українцям. У 2017 році її [сукню] створила дизайнерка Юлія Магдич. Для мене це більше, аніж просто річ, це справжній витвір мистецтва, у якому зійшлись традиції та історія моєї країни.», — розповіла Джамала.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

Аукціон триватиме з 10 по 18 травня на сайті catawiki.com. Всього на ньому буде представлено 11 речей учасників Євробачення різних років. Зібрані кошти перекажуть до благодійного фонду Yellow-Blue Foundation.

Зауважимо, після повномасштабного російського вторгнення Джамала активно бере участь в благодійних концертах на підтримку України. Наприклад, 29 березня співачка виступила на Concert For Ukraine разом з Едом Шираном, Камілою Кабейо, Snow Patrol й іншими виконавцями. Артистам вдалося зібрати 13,4 млн фунтів стерлінгів.