Представники Молдови на Євробаченні-2022 за лаштунками зіграли "Несе Галя воду": запальне відео

24 канал

У першому півфіналі Євробачення-2022 виступили представники Молдови – Zdob și Zdub та Frații Advahov. Молдавани пройшли до фіналу, а за лаштунками зіграли українську народну пісню "Несе Галя воду".

Відео вже розлетілося мережею. Наші сусіди підтримують Україну у важкий час, постійно показують, що вони з нами та вірять в нашу перемогу.

Дивіться також Ісландія, Литва та Латвія: як у першому півфіналі Євробачення підтримали Україну

Zdob și Zdub зіграли "Несе Галя воду"

У ролику видно, що музиканти грають українську пісню з неабияким задоволенням. "Несе Галя воду" зазвучала завдяки скрипці та акордеону. А соліст колективу заспівав. Це неочікуваний та надзвичайно приємний подарунок для всіх українців від запальних молдаван.

Молдавани зіграли "Несе Галя воду": дивіться відео онлайн

Зазначимо, яскравий виступ гурту Zdob și Zdub можна буде побачити у фіналі Євробачення-2022, який відбудеться 14 травня. Також у фіналі виступлять й українці Kalush Orchestra. Разом з представниками ще 23 країн ці два колективи боротимуться за перемогу. Музиканти Kalush Orchestra заявили, що в разі перемоги на благодійному аукціоні розіграють статуетку мікрофона, яку отримують переможці, а кошти віддадуть на потреби України.

Важливо Євробачення-2022: хто пройшов у фінал пісенного конкурсу