Міка Ньютон про те, як її змушували говорити російською: "Я була дитиною і цього не розуміла"

ТСН

В інтерв'ю програмі ЖВЛ Ньютон поділилася, що думала про те, як свого часу її, дівчину з заходу України, ламали і змушували говорити російською мовою. Тоді артистка записала свій перший альбом, який був повністю російськомовним:

"Я зараз думаю, наскільки мене тоді ламали і пропаганда була російської мови. Я ж з західної України, я українськомовна. Я не вчила російську в школі. Коли мені було 15 років, я вступила до естрадно-циркового. Я пам'ятаю, коли я пішла вчитися, все було російською. Я одна була, хто говорив українською. Я пам'ятаю, писала російські конспекти українськими літерами", - зізналася Ньютон.

Вона поділилася, що тоді, будучи 15-річною, вірила людям, які займалися її просуванням і не замислювалася над тим, що ведеться пропаганда:

"Я багато аналізувала, і думаю, наскільки в нас, у мене були суперпроукраїнські пісні, ну Західна Україна, і наскільки мене красиво ламали. Мені було 15. Кому ти віриш? Дорослим людям, вони знають як краще. Тоді як, всі мріяли потрапити до Росії. А чому? Гроші. Всі хотіли робити бізнес. Я дитина цього не розуміла", - сказала Міка.

Артистка зізналася, що десь зла, що не відстоювала себе, та водночас розуміє, що була мала і думала, що так правильно:

"Я замислююся, як співати ці російські пісні. Я розумію, що їх знають, серіал "Кадети", хтось прийде на концерт, захотів би їх почути. Мені зараз взагалі неприємно співати російською", - зізналася Ньютон.

Читайте також:

Алла Мазур показала реакцію росіян на можливу мобілізацію в РФ: "Нах*й цю призовну армію"

Російський співак і палкий путініст Григорій Лепс приїхав на Донбас

Тарас Тополя з фронту а капела виконав уривок з пісні 2Step, яку записав з Едом Шираном