Дзідзьо і Олександр Пономарьов дали жару перед концертом, усамітнившись у підсобці

Znaj.ua

Артисти продемонстрували свої потужні голоси під час розспівування перед концертним виступом.

Відомий український виконавець Дзідзьо (Михайло Хома), який розлучився зі співачкою Slavia після 7 років шлюбу, активно веде свій аккаунт і часто показує моменти зі своєї особистого і творчого життя у соцмережі Instagram, де за ним стежить 1,6 мільйона чоловік.

Як відомо, з початку повномасштабної війни, яку розв'язала росія, Дзідзьо і його колеги пішли на власний "фронт", записуючи патріотичні пісні на підтримку рідної країни і бойового духу українських захисників, які борються з окупантами віч-на-віч. І ось, артист розмістив в Instagram короткий відеоролик, знятий під час їх з Олександром Пономарьовим розспівування перед концертним виступом.

Зірки виконали приспів пісні "Україна переможе", в записі якої, крім Дзідзьо і Пономарьова, також брав участь Тарас Тополя, Євген Кошовий, Петро Чорний і Юрій Ткач. Рядки хіта, представленого 18 квітня, встигли полюбитися багатьом українським та іноземним слухачам. А знаменитості з цією патріотичною піснею їздять по містах і по військових частинах.

Користувачі соцмережі заявили, що пісня вже давно займає особливе місце в їх плейлистах і оцінили талант артистів.