Віталій Козловський зізнався, що важко переживає війну

Znaj.ua

Артист розповів, що не може ні на мить відволіктися від подій в країні.

Український виконавець Віталій Козловський розповів, як живе в умовах війни і чому не може відволіктися від подій в країні. Цим артист поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Віталій Козловський один з тих артистів, які всіма силами намагаються підняти бойовий дух і підтримати захисників у цей складний для всіх українців час. Він неодноразово виступав для бійців ЗСУ, влаштовуючи для них концерти практично в польових умовах.

Віталій Козловський зізнався, що незважаючи на те, що оптимістично поводиться на публіці, думки не дають відволіктися від жахів, що кояться в Україні. Співак зазначив, що весь час бачить біль в очах близьких і це не дозволяє думати про щось хороше. Однак він додав, що вірить у перемогу, яку з кожним днем наближають українські воїни.

"Неможливо абстрагуватися і думати тільки про хороше, тому що в очах твоїх близьких людей читається біль сьогоднішнього часу. Але ми всі безумовно оптимістично віримо в нашу справедливу перемогу! Вірю", - написав Віталій Козловський.

Крім того, наш портал інформував, суддя "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво осоромив росіян на весь світ: "Скоро в Україні буде 2 перемоги, а у вас жодної".