Катя Нікітіна з "Жіночого кварталу" показала, що буде, якщо путін спробує відкусити шматочок України

Znaj.ua

Гумористка довела, що путіну буде дуже нелегко захопити хоч малу частину України і "апетит" у нього явно зіпсується.

Українська акторка і одна з найбільш спортивних учасниць "Жіночого кварталу" Катерина Нікітіна, яка славиться своєю неймовірною розтяжкою і соковитими формами, є активною користувачкою соцмережі Instagram. Молода артистка регулярно розміщує свіжі публікації і ділиться подробицями свого яскравого життя, за якою стежить близько 65 тисяч людей.

Катерина Нікітіна зняла новий гумористичний відеоролик для TikTok і вирішила розмістила його ще й в Instagram. Артистка постала в ролі президента росії путіна, який в буквальному сенсі поїдає Чеченську Республіку, Грузію і Сирію. Ці кадри немов уособлюють давні події, коли рф відбирала по шматочку з кожної країни.

Наступною мала бути Україна, яку він зараз так хоче "звільнити". Але не тут то було, незалежна держава немов стала у нього поперек горла, а після ще й непристойний жест із середнім пальцем показала.

Користувачі соцмережі оцінили гумор і артистичність Нікітіної, а також погодилися з тим, що путін пошкодує, якщо спробує відірвати хоч шматочок від України.