Катя Осадча повернулась до Києва: зворушливе фото возз'єднання з чоловіком

internetua

Українська телеведуча Катя Осадча повернулась до Києва. Вона возз'єдналась з чоловіком після розлуки та показала спільне фото.

Через повномасштабне вторгнення Росії чимало українських жінок були змушені розлучитись з чоловіками й переїхати до більш безпечних місць. Так само вчинила й Катя Осадча з дітьми.

Катя Осадча приїхала до Києва

Та днями телеведуча повернулась до столиці й вперше зустрілась з чоловіком. Вона показала зворушливе фото возз'єднання.

Не розлучатися ніколи, – підписала кадр Катя Осадча.

Катя Осадча та Юрій Горбунов / Фото з інстаграму Каті Осадчої

Шанувальники засипали зіркову пару компліментами у коментарях під дописом. Підписники діляться й власними історіями розлуки з чоловіками:

"Фантастичні";
"Надихає. Я і мої діти знову проходимо пекло, коли чоловік на передовій. Два місяці мала кричить ночами, хочу до тата. Два місяці не живу, а існую. Без дому без чоловіка…Не зміг ховатися, відсиджуватися. Сказав, не пробачу собі й діти не зрозуміють… а у вас гарні фото. Обіймайте, доки маєте можливість";

"Як же хочеться не розлучатися! Ми вперше за 24 роки опинились у такій довгій розлуці. Дуже непросто, але головне – не втрачати спільні цілі й знати, заради чого це";
"Родина, яка надихає";
"Які ви красиві. Така має бути справжня сім'я";
"Моя мрія, яка, на жаль, невідомо коли здійсниться";
"Так тяжко, коли не можеш щодня обійняти";
"Такі точні слова".

Одразу ж після повернення телеведуча взялась до роботи. Вона показала свій сад, а також поділилась кадрами з Офісу Президента. Ймовірно, зірка планує розширювати свій проєкт з пошуку дітей та рідних, які зникли через війну.

Источник: showbiz.24tv.ua