Фільм тижня: супергеройський бойовик «Бетмен»

The Page

12 травня в українських кінотеатрах стартував прокат кримінального бойовика режисера Метта Рівза «Бетмен». Прем'єра фільму в Україні мала відбутися ще 3 березня, однак через повномасштабне вторгнення РФ її довелося відкласти.

Стрічка є перезавантаженням історії про однойменного супергероя — Бетмена. Цього разу творці фільму вирішили зосередитися на детективних здібностях Брюса Вейна і взяли за основу сценарію оригінальні комікси DC 1970-х років.
За сюжетом, минуло майже два роки, відколи Бетмен з'явився на вулицях Ґотема. Одного дня він натрапляє на загадкового вбивцю, який переслідує ґотемську еліту. Розслідування приводить Вейна в самісіньке пекло злочинного світу, на дно Ґотем-сіті. Тепер йому доведеться знайти надійних союзників, відновити справедливість у місті та викрити злочинця.
Розробку фільму розпочали ще у 2013 році. Спершу на роль Бетмена запросили Бена Аффлека, однак згодом він вибув з проєкту. В результаті головну роль у стрічці зіграв Роберт Паттінсон. Також на екрані з'являться Зої Кравіц, Колін Фаррелл, Пол Дано, Енді Серкіс та інші.
Зображення на обкладинці: Planeta Kino