Колишня Дзідзьо Slavia підказала, як знайти в собі сили жити далі під час війни

Znaj.ua

Дівчина дала кілька порад для тих, хто не дозволяє собі жити після побачених жахів у цій війні.

Відома українська співачка Slavia (Ярослава Притула), яка розлучилася з музикантом Дзідзьо (Михайло Хома) після 7 років шлюбу і зайнялася сольною кар'єрою, активно розвиває свій аккаунт в соцсеті Instagram, де за нею стежить майже 24 тисяч осіб, і ділиться з шанувальниками новинами з особистого і творчого життя.

Цього разу Ярослава заговорила про те, як жити далі, після всіх цих страшних подій в Україні, які спровокувала росія. Артистка порадила своїм шанувальникам припинити планувати, насолодитися сьогоднішнім днем і не обтяжуватися самокопанням.

Також вона впевнена, що якщо погані думки все ж відвідують голову, варто робити все з точністю до навпаки. Ще дівчина нагадала, що зараз важлива допомога кожного, а Збройні Сили України її дуже потребують.

На додаток до посту артистка розмістила фото і відео зі своєї прогулянки, де вона милувалася розквітаючою сакурою. При цьому дівчина щиро і широко посміхалася, немов своїм прикладом показуючи шанувальникам, що потрібно цінувати кожен момент, адже завтра вже може не наступити.